Uued jalgpalliväravad Nõo staadionileUser's  Robert project in the category Civic initiative

Oleme kolm tahtejõulist noormeest, kes soovivad parandada Nõo valla sportimisvõimalusi. Sügisest asume õppima Nõo Reaalgümnaasiumi 11. klassi. Oleme otsustanud oma uurimistöö raames vahetada vanad ja kõverad jalgpalliväravad uute, originaalmõõdus väravate vastu. Korras väravad võimaldavad nõo noortel jalgpallitreeninguid pidada ja nii Nõo Põhikooli, kui ka NRG noortel kehalise kasvatuse tunnis vutti mängida.

Väravate osas oleme kokkuleppele jõudnud metallifirmaga Kolmeraudne OÜ, mis eriprojektina meile jalgpalliväravate raamid valmistab. Nendele tellime veel juurde võrgud.

Soovime vajamineva summa kätte saada hiljemalt septembri lõpuks. Väravate transpordi osas toetab meid vallavalitsus. Niipea kui väravad on toodud, värvime kohapeal ise väravad valgeks. Tegeleme selle kõigega nii kiiresti kui võimalik, et pakkuda koolinoortele enne talve kehalise tunde, mis hõlmavad jalgpalli. Loodame siiralt, et oktoobrikuuks on see kõik valmis.

Kõigile annetajatele jäävad kingituseks meie käsitsi kirjutatud tänukirjad. Oleme kokkuleppele jõudnud veel ka Nõo Valla Lehe toimetusega, mis lubab meil mainida suuremate annetajate nimesid. Lisaks toetab projekti veel Nõo Lihavürst. Kingituseks 50€ annetajatele on kinkepakid Nõo Lihavürsti maitsvate toodetega.