Raamat "Väevaldne"User's  Meelis Voolmaa project in the category Print

Tervist!

Olen Meelis Voolmaa.

Esitlen Sulle oma raamatut Väevaldne, kus räägin energiast, selle loomise protsessidest.
 

Miks on energia oluline?

  • Eluenergia on see, mille järgi me siia ellu oleme tulnud
  • Me püüdleme oma elus raha poole, kuid ometigi on raha vaid energia mõõdupuu, peegel. Kui peegli ette ilmub piisavalt tõelist väärtust, energiat, siis ilmub peeglisse ka pilt – raha. Kui peegli ees väärtust pole, jääb ka peegli pind tühjaks.

Seega peame õppima looma ning valitsema energiat.

Me elame kaootilisel ajastul, mis ühest küljest esitab suuri väljakutseid, kuid teisalt pakub hakkajale hingele palju võimalusi. Sajandite jooksul tekkinud äristruktuurid-toitumisahelad lagunevad ning selle käigus tekib palju vaba energiat, mis enesele uut peremeest otsima hakkab.
 

Kuidas saada peremeheks, kes oskab luua ning vallata energiat?

Mu raamatu põhiliseks teesiks on see, et inimene, organisatsioon ja ühiskond on koos loodusega üksainus suur eluenergia võrgustik, kus kõikidel tasanditel valitseb sarnane struktuur. Seda struktuuri iseloomustab sõna "perekond".

Õppides seda struktuuri tundma ning kasutama, omandab inimene oskuse valitseda energiat.

Raamatus kirjutan põhilised energia loomise seaduspärasused lahti nii, nagu mina neid näen. Kirjeldan ka praktilisi tööriistu, mida enese, oma pere ja organisatsiooni süsteemsel arendamisel kasutada.

Näen, et see teema on praegusel ajal väga oluline.
 


 

Tormistel aegadel on üksik inimene, perekond, organisatsioon kui liivatera tuules, lenneldes sinna, kuhu tugevam tuul ta puhub. Energia loomise struktuure ise looma ja valitsema õppides on aga võimalik oma energiavõrgustik tugevamaks kasvatada. Oma juured tugevamalt mulda ajada, tugevamaks, targemaks kasvada. Luua olukord, kus need tormid meie räsimise asemel meid väestama hakkavad.

Järgnevalt leiad raamatu käsikirja. Loe, tunneta ja mõtle ning kui mu raamatu ilmumist toetada otsustad, siis minu poolt Sulle suur aitäh!

Hooandja vahendusel soovin kaasata 5000 eurot. See katab kulud raamatu toimetamiseks, kunstiliseks kujundamiseks, küljendamiseks ning 1000 eksemplari trükkimiseks, samuti tasu Hooandjale.

Related projects

Amanda and the virus

  • 5%raised
  • 150€pledged
  • 17 days to go

"THE ADVENTURES OF LUCKY ANIMAL"

  • 86%raised
  • 3426€pledged
  • 12 days to go