Varjupaikade MTÜ kalender 2016User's  Mari Hagi  project in the category Print

Projekti kirjeldus – Varjupaikade MTÜ kutsub hooandjaid appi oma 2016. a. kalendri väljaandmiseks. Meie kalender tuleb varjupaikades kodu ootavate loomade piltidega ning selle eesmärgiks on näidata, et varjupaika sattunud loom on täpselt sama armas, naljakas, tark ja ilus kui kodused lemmikud.

2016 aasta kalendri teemaks on muinasjutud- õnneliku lõpuga lood. Oma tublide fotograafidega ning vabatahtlike abilistega ning varjupaikades kodu ootavate loomade abil lavastame 12 lugu. Esimene muinaslugu viib meid luikede järvele. On ju iga tüdruk väiksena unistanud luige osa tantsimisest. Alati ei ole aga partnerit võtta ja nii saabki väikese baleriini hädast välja aidata sõber koer, kes printsi osatäitmisega suurepäraselt hakkama saab.

Pildil Saara, kes sattus Pärnu varjupaika koos kutsikatega, kellest 6 õnnestus päästa.

Hästi teostatud kalendiga jõuame suurema hulga inimesteni ja ilusad pildid ning südamlikud lood julgustavad inimesi võtma looma just varjupaigast, samuti saame kalendriga tähelepanu tõmmata väärkoheldud loomadele, nagu seda oli Pärnu varjupaika sattunud Maximus, kelle võitlusele elasid kaasa tuhanded inimesed üle kogu Eesti.

Kui Sulle lähevad korda loomad, kes hoolimatute inimeste tõttu oma kodu kaotanud, ning soovid neile paremat tulevikku, on Sul võimalus meie projekti toetada. Toetus läheb kalendri kujundamiseks ning trükkimiseks.

Headele toetajatele on meil väärikad auhinnad.

Varjupaikade MTÜ pakub oma kuues varjupaigas ajutist või pikemaajalist peavarju enam kui 3000 loomale aastas. Kõik möödunud aasta kalendri jaoks pildistatud loomad on uutes kodudes. Toetades meie projekti, aitad leida loomadele kodu!

Related projects

Estonian science fiction novel "The Gods To Be"

  • 11%raised
  • 334€pledged
  • 27 days to go