Pille-Riin Taltsi värviraamatu "Naine" väljaandmineUser's  Pille-Riin Talts project in the category Print

Armas Hooandja!

Olen kunstnik, kunstiõpetaja ja värviraamatu nimega "Naine" autor Pille-Riin Talts.
 


 

Pöördun Hooandjasse unistusega anda välja värviraamat, mis on mõeldud eelkõige naistele, aga ka meestele, kes võivad selle oma naisele kinkida, väljendades sellega oma helgeid mõtteid ja tundeid.

Sellel soojal suvel joonistasin erinevaid lilli, taimi ja puuvilju - kõike kaunist ja maitsvat, mida võib leida ühest Eestimaa aiast.

Värviraamatu erilisus peitub selles, et lisaks käsitsi joonistatud kaunitele joonistustele olen piltidesse põiminud ka 76 omadussõna, mis kõik iseloomustavad naist. Naine on ka nagu aed - hooldatud ja ilus, aga teinekord metsik ja salapärane.

Värviraamat jookseb tähestiku järgi. Igal lehel on toodud ühesuguse tähega algavad omadussõnad. Nii on lihtne teha täiendusi ja lisada juurde oma mõtteid.
 


 


 


 

Värvimine on rahustav ja lõõgastav ajaviide. Joonistustel kujutatud aitavad suhestuda iseendaga ja seetõttu saab selle raamatu värvimine olema ka eneseteraapiline kogemus. Me kõik oleme erinevad ja sellepärast saab iga värvija ise lisada juurde omadusi, mis teda võiksid iseloomustada. Selleks olen jätnud ruumi lehtedele, õitele jne.

Lisaks on raamatus toodud ka kolm loomingulist ülesannet, et ennast avastada ja uurida.
 


 

Värviraamat "Naine" on:

  1. Lihtsalt mõnus ja rahustav ajaviide või kaunis kingitus! Värvimine pakub võimaluse keskenduda ühele tegevusele korraga ja unustada muu enda ümber. Piltide värvimine lõõgastab ning rikastab loovust ja arendab motoorseid oskusi. See on kvaliteetaeg iseendaga.
  2. Eneseteraapiline protsess, et avastada ja aktsepteerida endas erinevaid naiselikke omadusi. Töö iseenda tunnete ja mõtetega on alati väärtuslik.
  3. Abistav töövahend terapeutidele, et anda kliendile koju kaasa kodune ülesanne, mille tulemuste üle saab hiljem arutleda.

Olen planeerinud Hooandja perioodiks 5 nädalat, et saada kokku vajalik summa trükkimiseks ja kujundamiseks. Soov on novembri lõpuks raamat valmis saada ja kingitused toimetada kätte detsembri esimesel nädalal.

Kutsun sind läbi värvimise imelisele teekonnale, et avastada endas naiseks olemise kauneid omadusi ja olen sulle väga tänulik hoo eest!

Minu tegemistest saab ülevaate Facebooki lehelt Pille-Riin Talts
Värviraamatust saab infot Facebooki lehelt Värviraamat Naine

Kui kogun kokku:

500 eurot, saan trükkida 200 eksemplari
1000 eurot, saan trükkida 400 eksemplari
2000 eurot, saan trükkida 2100 eksemplari

Võtan sinuga e-posti teel ühendust kohe pärast kampaania lõppu. Raamatu valmimisel saan Tallinnas anda raamatu käest kätte või edastada juba kokkulepitud viisil.

  • 47 backers
  • 999€raised of 1000€ goal

Successful project

This project was funded on 01.Nov.2022