Tantsu- ja muusikalavastus "Viimane Lend: Taas, kui kohtume"User's  Catreen Rebeca Johanson project in the category Events

Meie südamed on tulvil elevust, sest meil on suur rõõm jagada sinuga midagi erilist, mis paneb meie südamed kiiremini põksuma ja silmad särama. Jüri Gümnaasiumi uhke traditsioon, nelja aasta jooksul sündinud lennuetendused, on jõudnud oma lõpp-punkti. See on meile rohkem kui lihtsalt lavastus – see on meie südamelähedane missioon, mille toome lavale viimast korda!

Oleme pühendunud sellele, et tuua sinuni midagi unustamatut ja erilist 2024. aasta kevadel. Meie korraldustiim on täis kirge, koosnedes nii Jüri Gümnaasiumi vilistlastest kui ka praegustest abiturientidest. See on ühine teekond, kus kogu meie kogukond ühendab jõud, et luua lavastus, mis jääb meie kõigi südametesse kustumatuks mälestuseks.
 


 

"Viimane Lend: Taas, kui kohtume" on meie viimane lennukas seiklus ning me vajame just Sinu tuge, et teha sellest tõeliselt särav ja võimas sündmus. Iga sinu toetus on meie jaoks hindamatu, sest see aitab meil kanda kõige uhkemaid kostüüme, tuua lavale hiilgavaid dekoratsioone ning suurepärase heli-ja valgustehnika, et anda kogu etendusele see sära, mida meie publik väärib.

Kõikidel hooandjatel on koht meie südametes ja pakume tänutaheks pileteid meie etendustele ning üht-teist head ja paremat sponsoritelt. Piletite arv ning kingikotikeste sisu sõltub toetuse suurusest. Iga erineva summa jaoks oleme loonud motiveerivad auhinnad, mis on tehtud koostöös meie sponsoritega. Hooandjatele antud etenduse piletid on hea nähtavusega kohtadel. Kingitused saab iga hooandja kätte vabalt valitud etendusel või mõnel muul sobival viisil.

Ära lase käest võimalust olla osa sellest erilisest hetkest, sest see on meie kingitus sulle ja tervele kogukonnale. Iga sinu panus, olgu see suur või väike, loeb rohkem kui sa arvatagi oskad. Koos teeme ajalugu ja loome midagi, mis jääb meie südamesse kauaks.

Kohtume juba varsti lavatulede säras!

"Viimane Lend: Taas, kui kohtume" korraldustiim

Instagram: viimane.lend
Facebook: Viimane Lend: Taas, kui kohtume