Võitleja Liisi Vaht Brasiilia jiu-jitsu maailmameistrivõistlusteleUser's  laura.mallene project in the category Sport

Liisi Vaht on 26-aastane sportlane. Ta on pärit Saaremaalt ja on iga päev spordisaalis matil, sest ta tahab saada paremaks. Seda spordialal, mis kogub üha rohkem populaarsust - Brasiilia jiu-jitsus. Ta rühmab jõusaalis, drillib tehnikaid, sparrib.
 


 

Viimase kuue aasta jooksul on võitnud ta kõik, mis võita annab: muuhulgas Euroopa meistritiitli lillades vöödes. See ei tulnud kergelt. Vahetult enne seda, kui ta pidi Roomas võistlusmatile astuma, haigestus ta grippi. Liisi otsustas, et ta peab olema parim mitte ainult parimal päeval, vaid ka siis, kui kõik läheb viltu. Liisi võitles, ise samal ajal köhides - ja võitis oma matšid, alistades finaalis vastase sirge käelukuga.
 


 


 

Maailmameistrivõistlustelt pole medalit toonud ainuski eestlane. Liisi teab, et on suuteline seda tegema. Tema treener teab. Tema treeningkaaslased teavad.

Liisi ei ole vaid sportlane - ta on ka treener. Klubis, kus ta treenib - 3D Treening- on tema juhendada naiste algkursus. Brasiilia jiu-jitsu aitab neid muuta enesekindlamaks. Tema õpilased ütlevad, et ta on nõudlik ja hea treener. Osa tema õpilastest on ise asunud võistlema.

Maailmameistrivõistlustele minemiseks on aga vaja raha. Liisi soov on võistleda ka MMile eelneval NAGAl (Texases), tuua koju kõikide käed ja ka medal - või vähemalt anda endast kõik selle poole püüeldes. Aita Liisil selleni jõuda!
 

VARASEMAD MEEDIAKAJASTUSED:

  • 102 backers
  • 4014€raised of 2500€ goal

Successful project

This project was funded on 08.Oct.2017