Vokaalansambli Estonian Voices debüütalbumUser's  Kadri Voorand project in the category Music

Vokaalansambel Estonian Voices salvestab oma debüütalbumit. Plaadil saavad kõlama peamiselt meie enda kirjutatud lood, nagu "Tüli", "Forgotten Garden" ja "Oota head meest", lisaks paar üle ilma kuulsat hitti.

Estonian Voices on tegutsenud aastast 2010 ning aeg debüütalbumiks on küps. Plaadi ilmumine on planeeritud käesoleva aasta novembri lõppu, mil leiavad aset ka plaadiesitluskontserdid.

Hooandja toetus kulub heli salvestusele ja osaliselt ka miksimisele. Väike lisa selle tarbeks tuleb ka Kultuurkapitalilt. Kuid iga täissummale lisanenud toetus on teretulnud, kuna plaadi Euroopa tipptasemel helikujunduse, masteri, trükkimise ja muud kulud, mida jagub veel lisaks 4000 euro kanti, peaksime praeguse seisuga katma omade jõududega. 

Valdkonna nimekaimad tegijad maailmas nagu Peder Karlsson Real Group'ist ja Britt Quentin M-Pact'ist on ansamblit hinnanud üheks omanäolisemaks á capella kollektiiviks nii Eestis kui maailmas. Et Estonian Voices'i muusika leviks kaugemale, on suisa hädatarvilik salvestada üks korralik helikandja.

Estonian Voices'i koosseisu kuuluvad Kadri Voorand, Mirjam Dede, Maria Väli, Mikk Dede, Arno Tamm ja Aare Külama.

Vokaalkuuik viljeleb jazzi, folkloori ja pop-muusika sugemetega á capella muusikat. Kollektiivi repertuaar sisaldab suures osas liikmete endi originaalmuusikat, seadeid rahvamuusikast ning ka nutikaid arranžeeringuid tuntud jazz/pop hittidest, nagu Herbie Hancocki "Cantaloupe Island" või Blood, Sweat and Tears'i "Spinning Wheel". Sekstett esitab efektselt läbi komponeeritud muusikat, mis jääb seejuures avatuks ka improvisatsioonile.

Rohkem infot ja videoid leiad järgmiste linkide kaudu:
https://soundcloud.com/estonianvoices
https://www.facebook.com/estonianvoices
https://www.youtube.com/watch?v=DQXGa4WbLI8

Auhinnad toimetame kätte võimalusel plaadiesitluskontsertidel, kuid soovi korral on võimalik leppida kirja teel kokku muu viis auhinna kättetoimetamiseks või saata see posti teel.

  • 230 backers
  • 5855€raised of 4000€ goal

Successful project

This project was funded on 01.Oct.2014

Related projects

Kannabinõid - Mass

  • 88%raised
  • 6146€pledged
  • 4 days to go

The Hi-Flyin' Combo 7" vinyl EP release

  • 17%raised
  • 205€pledged
  • 11 days to go