XXII rahvusvaheline korvpallifännide turniirUser's  BC Kalev/Cramo fanclub project in the category Sport

2019. aasta suvel korraldab BC Kalev/Cramo fännklubi Tallinnas suurt rahvusvahelist fännklubide korvpalliturniiri.

Turniirid said alguse 21 aastat tagasi Leedust ja Eesti esindajatena on Kalev/Cramo fännid osalenud seal juba 2012. aastast.

Tavapäraselt saab fänniklubide turniiri korraldusõiguse eelmise aasta võitja ja 2018. aastal toimus see esimest korda väljaspool Leedut – Riias. Seal küll BC Kalev/Cramo fännklubi ei võitnud, kuid tänu meie alati rõõmsale olekule, fair-playle ja headele suhetele kõigi harrastajatega anti meile austav ülesanne korraldada Tallinnas 22. korda toimuv turniir.

Osalema tuleb kokku 16 meeskonda Leedust, Lätist, Venemaalt ja Eestist. Korvpallisõprade suur võistluspäev toimub 29.juunil 2019 Õismäe sportmängude hallis.

Turniiri eesmärk on populariseerida korvpalli, arendada riikidevahelist fännklubide suhtlust, teha üheskoos sporti ning tõestada, et oleme toredad fännid ja head korvpallurid.

Tallinnas korraldatavat turniiri soovime esitleda kui läbi aegade parimat. Plaanis on ägedad korvpallilahingud, kutsume avamisele ja lõpetamisele tuntud inimesi, pauside ajal esinema tantsutüdrukuid ja rahvatantsijaid, meil on korralikud ja erapooletud kohtunikud, rikkalik auhinnalaud ja meeleolukas lõpupidu. Valmis on turniiri koduleht (https://fantournament.netlify.com/), Facebooki grupp ja avaldame pressiteated enne ning pärast turniiri.

Hooandjate toetusi kasutame saali rendi, kohtunike ja muude kulude jaoks. Palun andke meile hoogu, et saaksime korraldada ühe väga meeleoluka ja toreda turniiri!