NORD LIGHTS'i debüütalbumi "The Shift" väljaandmineKasutaja  Madli Ainsalu projekt kategoorias Muusika

Ansambel NORD LIGHTS – see on põhjamaiselt karged kõlad ning tundlik mäng rütmi ja tämbriga, mis ühtekokku loovad müstilisi helipilte. Kuulaja võib avastada muusikas virmaliste mängu, öise tähistaeva laotust või killukese kosmosest. Ansambli liikmete originaallooming sisaldab nii instrumentaalpalu kui ka eesti ja inglise keelseid laule, mis üllatavad ootamatustega meloodias ning helikeeles. Mõjutusi on saadud nii jazzist ja rockist kui ka fusionist ja elektroonilisest muusikast.

Nord Lights on koos mänginud pea neli aastat. Selle aja jooksul on tulnud välja kaks singlit – "Lend" ja "Faithstone". Esinetud on erinevatel sündmustel ja festivalidel nagu Uue Maailma Festival ja Tudengijazz. Aastal 2017 jõuti Noortebändi finaali ning mitmel korral on saadud tunnustust Uno Naissoo nimelisel omaloomingu- ja interpretatsiooni konkursil.
 


 

Ansambli koosseis:
Madli Ainsalu - vokaal, elektriklaver
Sigrid Vardja - klaver
Sander Sepp - kitarr
Ats Tani - basskitarr
Kaarel Raidam - trummid

Viimase poole aastaga sündinud muusika on täis kergust, unistamist ja inspiratsiooni, samal ajal ka mõtlikkust ja sügavaid vestlusi eneses. Eelkõige kannavad helid endas aga jõudu andvat ja lootusrikast emotsiooni.

Muusika on meie jaoks maagia ning tahame seda ka sinuga jagada, armas sõber!

Oleme jõudnud oma debüütalbumi väljaandmiseni ning vajame veidike Sinu abi!

Meil on hea meel, et salvestusprotsess on hoo sisse saanud ja muusikalised ideed on leidmas parimat  kõlalist vormi. Muusika on ootamas, et võiks jõuda paljude kuulajateni plaadi näol 2022. aasta kevadel. Tänutäheks on kõiki armsaid toetajaid ootamas kingitused.

Eesmärk on 22 päevaga koguda pool summast: 2250 eurot. See annab hoogu kogu salvestusprotsessile, kaasarvatud muusika lõpptöötlusele. Teine pool summast toetab plaadi kujundamist ja tootmist ning esitluskontserdi korraldamist.

Aitäh, Sulle! :)
 


 

Meie muusikat saab kuulata siit:

Youtube
Soundcloud

Veel meie tegemistest:

Facebook
Instagram

Sarnased projektid

OOPUS uue albumi väljaandmine

  • 77%kogutud
  • 3452€toetatud
  • 11 päeva veel

Silver Jusilo EP "Peatükk" väljaandmine

  • 29%kogutud
  • 720€toetatud
  • 21 päeva veel