Keity Meieri 2021 mototriali hooaegUser's  Keity Meier project in the category Sport

Head hooandjad!
Tänan kõiki, kes on mu projekti toetanud! Annan teada, et olen otsustanud projekti teostatavuse huvides tuua EM-MM karikad koju 2022 hooajal.
Mida see tähendab? Esimene etapp sel aastal on korraldajate poolt tühistatud ja seetõttu see tähendab seda, et keskendun veelgi põhjalikumalt ettevalmistamisele. Lisaks on mul teile sel aastal paar üllatust varuks siin samas Eestis, pange vaim valmis!

Olen on 26-aastane Tapalt pärit ninja-motosportlane, keda on korduvalt pärjatud nii Eesti parima naismotosportlase kui ka Eesti parima triali-sõitja tiitliga. Oma triali-sõiduoskusi olen demonstreerinud Marvel Universe Live Show koosseisus erinevatel esinemislavadel üle maailma, aga ka Eesti nurgatagustes karjäärides, kus võib mind iga ilmaga lund ja kruusa keerutamas näha. Lisaks annan oma oskusi edasi ka treenerina. 2020. aasta sügisel tõmbasin aga selga särava keebi ja lendasin nagu nool mootorrattal üle Tartu Kaarsilla. See andis mulle juurde hoogu ja enesekindlust, et võtta tulevikus ette veelgi julgemaid ja suuremaid väljakutseid ning noppida üha kõrgemaid kohti ka rahvusvahelisel võistlusareenil – Triali Euroopa Meistrivõistlustel ja Maailma Meistrivõistluste karikasarjas. Edukale võistlushooajale hoo sisse saamiseks on abi igast hooandjast!


 

Minu 2022-hooaja eesmärkideks on võistlustulle astuda Triali Euroopa Meistrivõistlustel ja Maailma Meistrivõistluste karikasarjas. Oma eelmisel EM-i hooajal tulin koondtabelis kuuendaks, tänavu on eesmärgiks tulla esikolmikusse. Kokku on etappe kaheksa ja hooandjas küsitav summa sõidutab mind ja mootorratast kõigile neile kohale ning tagasi, katab stardimaksud ja aitab läbi viia kõige selle eelduseks olevad treeningud.

Hetkel on käimas ettevalmistused: Tallinn Crossfit hoolitseb mu üldfüüsise eest ja sõidu tehnilist osa harjutan Eesti oma trialiradadel. Võistlushooaeg algab EM-i etapiga aprillis, mis toimub Prantsusmaal, Breal MontFort Sousis, kus on aset leidnud ka MM-i etapid. Koht on eriline oma astmeliste kaljude poolest – just nagu linnahall suurendusklaasi all. Sealt edasi kulgeb teekond läbi temperamentse Itaalia, müstiliste metsadega Tšehhi, ning Saksamaa, kus saan ratast proovida suurel tehistrialiväljakul. Hooaeg lõpeb MM etapiga Hispaania sadamalinnas Baionas, kus soovin end proovile panna keskaegse kindluse pudenevatel servadel.
 


 

Kui kellelgi tekkis küsimus, mis see trial üldse on, siis võtaksin selle kokku selliselt: kui inimene võtab tantsupartneriks mootorratta ja tantsib üle mistahes takistuste nii, et tsikkel ja sõitja jäävad mõlemad püsti ning seda kindla ajaraami sees, olenemata ühestki ilma- või tehnikaolust. Tegu on motomaailma kahtlemata enim kehatööd ja kindlat meelt nõudva alaga.

Rohkem trialist SIIN.

Olen tänulik kõikidele toetajatele ja kingitused toimetatakse teieni hooaja jooksul.

Minu tegemistel saab silma peal hoida Facebookis
Minu visiitkaart
 


 

Related projects

Let's bring the riding simulator to Estonia!

  • 7%raised
  • 1840€pledged
  • 14 days to go